Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bbfoto/domains/barbarabogacka.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bbfoto/domains/barbarabogacka.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bbfoto/domains/barbarabogacka.com/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Fotografia, Portrety Biznesowa - Bogacka Fotografia Kraków, Małopolska

WSPIERAM TWÓJ BIZNES

bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa

bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa

FOTOGRAFIA BIZNESOWA I KORPORACYJNA, ZDJĘCIA NA STRONĘ WWW

Fotografia biznesowa korzystnie wpływa na wizerunek firmy. Ludzie wolą wiedzieć, kto znajduje się po drugiej stronie, z kim robią interesy. Oczywiście, aby portrety biznesowe dawały pozytywny efekt, muszą być wykonane profesjonalnie. Tak samo zresztą jak fotografia korporacyjna, którą coraz częściej robi się pracownikom właśnie po to, aby łatwiej zbudować relację z klientem czy partnerem biznesowym.

Czy potrzebujesz profesjonalnych zdjęć wizerunkowych? Interesują Cię zdjęcia biznesowe przedstawiające Ciebie w dobrym świetle? Jesteś we właściwym miejscu!

Jako doświadczony fotograf pomagam ludziom pokazać się z jak najlepszej strony. Stawiam na naturalne i autentyczne portrety biznesowe. Pracujemy u Ciebie, więc czujesz się swobodniej, co sprawia, że fotografia biznesowa wygląda lepiej.

Oferowana przeze mnie sesja fotograficzna biznesowa przedstawi Twoje przedsiębiorstwo w najlepszym świetle. Wykonuję profesjonalne zdjęcia dla firm, które możesz następne wykorzystać na swojej stronie internetowej do stworzenia pozytywnego wizerunku marki.

Udowadniam, że stwierdzenie: „Jestem niefotogeniczna/niefotogeniczny” to tylko przekonanie, w dodatku: wysoce odbiegające od rzeczywistości. Chcesz się przekonać?

Mam na swoim koncie wiele interesujących sesji zdjęciowych. Fotografia biznesowa nie jest mi obca, czego dowodem są zadowoleni z mojej pracy klienci. Zależy mi na tym, aby pokazać to, co w Twojej firmie jest najlepszego, co bezdyskusyjnie przemówi do Twoich klientów i kontrahentów. Staram się udowodnić, że portrety biznesowe nie muszą być sztuczne i nudne, a fotografia korporacyjna powinna eksponować pasję i profesjonalizm uwiecznianych osób. Wykonuję zdjęcia biznesowe, które sprawią, że inni właśnie Ciebie obdarzą zaufaniem i z Tobą będą chcieli podjąć współpracę.

Decydując się na współpracę, możesz wybrać, która z moich usług interesuje Cię najbardziej. Bez względu czy będzie to sesja zdjęciowa biznesowa w Twojej firmie, czy tylko portret korporacyjny w studio – zawsze najpierw dokładnie poznaje swojego klienta oraz jego oczekiwania. Umożliwia mi to wykonanie profesjonalnej sesji, której pierwsze efekty od razu przypadną Ci do gustu.

Poza fotografią biznesową oferuje również zdjęcia na stronę WWW. Uważam, że każdy przedsiębiorca, dbając o pozytywny wizerunek swojej firmy w sieci, powinien zwracać uwagę także na jakość zdjęć. Dlatego wykonuje zdjęcia na stronę internetową różnego rodzaju produktów, przestrzeni pracy czy zespołu pracowników. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wprowadzeniem zmian w swojej witrynie, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa
bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa
bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa
bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa

bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa
bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-fotografia-biznesowa

REKOMENDACJE

Instytut JOGI Powięziowej

Basia to prawdziwa profesjonalistka, której spojrzenie na rzeczywistość przez obiektyw aparatu owocuje zdjęciami które pokochasz . Tak tez było w moim przypadku, kiedy zrobiliśmy pierwsze zdjęcia do skryptu nauczycielskiego z jogi powięziowej. Niedługo potem nasza współpraca popłynęła naturalnym flow i kolejna sesja zaowocowała albumowym kompletem pięknych zdjęć do mojej pierwszej książki „Joga Powięziowa Intergralnie”. Poza tym praca z Basią to prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

Wojciech Karczmarzyk

REKOMENDACJE

Katarzyna Pastuszka Ideovo

Przed sesją fotograficzną u Basi miałam trochę obaw – nigdy wcześniej nie byłam na podobnej sesji i nie chciałam wyjść sztucznie czy sztywno. Basia od początku wprowadziła swój spokój w połączeniu z poczuciem humoru, które sprawiły, że moje obawy wyparowały. W trakcie sesji Basia słuchała moich pomysłów i dzieliła się własnymi, co otwierało mi oczy, a dziś dzięki temu mam piękne biznesowo-lifestylowe zdjęcia, które świetnie oddają moją naturę. Piękne zdjęcia otworzyły u mnie całą serię zmian biznesowych, które służą mi i mojej firmie. Bardzo polecam Basię, jej wyczucie, humor i profesjonalizm!

Katarzyna Pastuszka IDEOVO