O Mnie

Nazywam się Barbara Bogacka. Rocznik 80. Szczęśliwa partnerka, mama rezolutnego 13-latka i ciocia 11-latka. Fotografią zajęłam się kilka lat temu, w przełomowym momencie mojego życia. Wiem, że jest ono piękne i krótkie, dlatego warto je przeżyć, robiąc to, co cieszy, inspiruje i rozwija.

Uwielbiam fotografować ludzi. Podglądać, łapać gesty, relacje, emocje. Naturalnie.
Lubię tworzyć fotoopowieści, takie, żeby widza zostawić z wrażeniem „bycia tam, na miejscu”. Wierzę też, że każdemu mogę zrobić zdjęcie, na którym będzie się sobie podobać.

Wierzę, że to co dajemy z siebie innym, do nas wraca. Wierzę w potęgę myśli
i pozytywną energię, za którą dziękuję wszystkim dobrym ludziom, których spotkałam na swojej drodze.

Obserwuję i podglądam. Nieustannie doskonalę swój warsztat, żeby pięknie opowiadać Wasze historie. Moimi zdjęciami pomagam utrwalać i ożywiać wspomnienia oraz prezentować Wasze biznesy i marki osobiste.

Lubię poradniki psychologiczne, kawę z mlekiem roślinnym ☕ i otwartych, mądrych ludzi. Jestem absolwentką Latającej Szkoły Agaty Dutkowskiej Bliskie jest mi hasło: bój się i rób! Razem z portalem Miasto Kobiet współtworzę projekt Kobiety Krakowa Aktywnie morsuję już kilka sezonów, więc można mnie spotkać w zimowe, niedzielne południa na myślenickim Dolnym Jazie.

Cieszę się na wspólne spotkanie.

Czuję się zaszczycona, kiedy wpuszczacie mnie do swojego świata, żebym mogła przedstawić Waszą historię

bogacka-fotografia-krakoacutew-maopolska-o-mnie